PRACOWNIK SZKLARNI (KN)
IPF Global Sp. z o.o.
Bydgoszcz, PL
5 d. temu
source : Europa.jobs

Dla naszego Klienta poszukujemy osób do pracy w szklarni.OPIS STANOWISKA : Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace w gospodarstwie rolnym.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : - praca w szklarni- proste prace związane z plewieniem, doniczkowaniem i przycinaniem roślin- sortowanie zasadzonych roślin- pakowanie w opakowania zbiorcze- ogólne prace ogrodniczeWYMAGANIA : - nie wymagamy doświadczenia- gotowość do podjęcia pracy za granicą- brak przeciwskazań zdrowotnych- mile widziana znajomość j.

niemieckiegoOFERUJEMY : - umowę o pracę tymczasową na warunkach polskich- organizację zakwaterowania na terenie zakładu (nie trzeba dojeżdżać)- ubezpieczenie dla pracownika i rodziny- zdalne załatwianie formalności- 100 Euro netto za polecenie pracownika do pracy- PRACA OD ZARAZ OKOLICE BAMBERGUProsimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV : Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Global Sp.

z o.o. z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia.

Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Global Sp. z o.o. oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku