Młodszy asystent klienta biznesowego z jęz. niemieckim - praca zdalna dla juniorów
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie, Polska
3 d. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : MAKO

Miejsce pracy : Kraków

Obowiązki :

  • Wsparcie procesów księgowych dla klienta biznesowego
  • Wykonywanie bieżących czynności zlecanych przez zespół księgowy
  • Księgowanie dokumentów w systemie (SAP
  • Wspieranie zespołu księgowego
  • Generowanie upomnień o zapłatę i wysyłanie ich do klientów
  • Kontakt z klientami biznesowymi w języku niemieckim
  • Korespondencja z klientami i innymi działami księgowymi w firmie
  • Wymagania :

  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim oraz niemieckim na poziomie min. B2
  • Zainteresowanie branżą księgowo-finansowej oraz chęć rozwoju zawodowego w tym kierunku
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy na pełen etat od poniedziałku do piątku
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie w branży księgowej, obsłudze klienta itp.
  • Oferta naszego klienta :

    Stabilne zatrudnienie oparte na podstawie umowy o pracę

    pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne),

  • Pracę zdalną, którą można wykonywać z dowolnego miejsca w Polsce
  • Sprzęt służbowy

  • Jasna ścieżka kariery, możliwości podnoszenia kompetencji
  • Aplikuj