Technik serwisu/kontrola jakości - lekkie prace manualne
Adecco Poland Sp. z o.o.
Piaseczno, PL
3 d. temu
source : FACHPRACA

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko :

Technik serwisu / kontrola jakości - lekkie prace manualne

Obowiązki :

  • drobne naprawy telefonów
  • kontrola jakości
  • sprawdzenie poprawnoćci działania
  • ocena wizuala stanu urządzeń
  • przygotowanie urządzenia do wysyłki
  • Oczekiwania :

  • dokładność i skrupulatność
  • spostrzegawczość
  • zdolności manualne
  • Oferujemy :

  • pracę w systemie dwuzmianowym (6-14, 14-22)
  • umowę zlecenie
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nowoczesnych technologii
  • możliwość rozwijania swoich kompetencji
  • miłą atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania przez stronę lub do kontaktu telefonicznego :

    723 190 534

    Miejsce pracy : Sękocin Nowy, ul. Logistyczna