SORTOWACZ ODPADÓW BUDOWLANYCH (STABILNE GODZINY)
E&A Agencja Zatrudnienia
Bydgoszcz, PL
6 d. temu
source : Europa.jobs

Praca w Holandii w miejscowości Nisterlode w firmie rodzinnej która działa na rynku od 50-ciu lat i zajmuje się obróbką i recyklingiem odpadów budowlanych.

Jest to prosta praca fizyczna na 1 zmianie z dużą ilością godzin, niewymagająca doświadczenia.Zakres obowiązków : - ręczne sortowanie przy taśmie za pomocą dużej maszyny do przesiewania opdadów budowlanych na terenie budowy takich jak : plastik, drewno, gruz- obsługa maszyny do przesiewania gruzuOferujemy : - atrakcyjną stawkę godzinową 12,14€ brutto / h z dodatkiem urlopowym 8,33% dochodów brutto i rezerwami na poczet dni urlopu 10,87% dochodów brutto (dot.

godzin podstawowych) : 14,46 € brutto / h- dodatek urlopowy (Vakantiegeld) : 8,33 % dochodów brutto, naliczane od godz. podstawowych- rezerwy na poczet dni urlopu (Vakantiedagen) : : 10,87% dochodów brutto, naliczane od godz.

podstawowych- dodatek za nadgodziny powyżej 40h - 130%- stabilną i legalną pracę w oparciu o kontrakt holenderski- cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek walutowy w Polsce- dostęp do platformy internetowej umożliwiającej dostęp do dokumentów tj.

kontrakty, odcinki wypłat, Jaaropgaaf- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów- sprawne załatwienie formalności związanych z zatrudnieniem- opiekę koordynatorów przez cały okres zatrudnienia- odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne- organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika- możliwość zjazdów do Polski po 6-8 przepracowanych tygodniach na 1-2 tygodni do Polski- rozliczenia podatkowe dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatekWymagania : - znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu minimum komunikatywnym- mile widziany Certyfiakt VCA - świadomość pracy fizycznej

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku