Księgowy BPO/SSC - język ANGIELSKI
L.M. Group Poland Sp. z o.o.
Łódź, PL
6 d. temu
source : FACHPRACA

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Księgowy BPO / SSC - język ANGIELSKI

Miejsce pracy : Łódź

Obowiązki na stanowisku :

  • Wsparcie procesów księgowych działu
  • Wprowadzanie, weryfikacja oraz księgowanie dokumentów
  • Procesowanie transakcji, księgowanie wyciągów bankowych
  • Kontrola sald należności i zobowiązań, wyjaśnianie nieścisłości
  • Kontakt z klientami wewnętrznymi w języku angielskim
  • Zlecanie i wykonywanie płatności
  • Rozliczanie wydatków za podróże służbowe (T&E)
  • Tworzenie raportów i zestawień
  • Proponowanie i wsparcie we wdrażaniu działań usprawniających proces
  • Oczekiwania wobec kandydatów :

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie kierunkowe)
  • 1-2 letnie doświadczenie w obszarze księgowości międzynarodowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i nastawienie na współpracę w zespole
  • Praktyczna znajomość MS Excel oraz programu SAP będzie atutem
  • Nasz klient oferuje :

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia z konkurencyjnym wynagrodzeniem
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych
  • Jasną ścieżkę kariery z licznymi możliwościami awansu i zmiany projektów
  • Pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka zdrowotna, Multisport, Muliticafeteria, karta lunchowa, Vouchery, ubezpieczenia grupowe i in.)
  • Aplikuj