Operator montażu / Operator piły KOŃSKIE
Human&hunter
Końskie, Świętokrzyskie
2 d. temu
source : Lento.pl

OPERATOR MONTAŻU / PIŁY miejsce pracy : KOŃSKIE Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na dwa stanowiska : Operator montażu i Operator piły.

Na stanowisku Operator montażu Twoja praca będzie polegała na : - montażu rolet z gotowych elementów, - pracach porządkowych, - przeszyciach siatki.

Na stanowisku Operator piły Twoja praca będzie polegała na : - ustawieniu maszyny pod cięcie profili. Nasze oczekiwania : - chęci do pracy, - dyspozycyjność do pracy zmianowej, - zdolności manualne, - na stanowisku Operatora montażu mile widziane osoby, które umieją szyć , ale nie jest to warunek konieczny.

Oferujemy : - pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 - zmianowym w godzinach 6 : 00 - 14 : 00 i 14 : 00 - 22 : 00, - pracę przewidzianą do końca sierpnia, - umowę o pracę, - stawkę 16,52 zł / h brutto, - premię w wysokości 20% podstawy, - opiekę koordynatora.

Czekam na kontakt od Ciebie! Prosimy o dodanie klauzuli następującej treści : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Human & Hunter Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowicach, ul. Francuska 8, 40-015 Katowice, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz z Ustawą z dnia 10 maja 2018 r.

o ochronie danych osobowych.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku