Specjalista ds. Jakości Kształcenia w Biurze Jakości i Innowacyjności Kształcenia
Warszawski Uniwersytet Medyczny
Warszawa, mazowieckie, Polska
5 d. temu
source : Praca

poszukuje Kandydatki / a na stanowisko

Specjalista ds. Jakości Kształcenia

w Biurze Jakości i Innowacyjności Kształcenia

Główne zadania :

  • działania związane z funkcjonowaniem i rozwojem uczelnianego Systemu Zarządzania Jakością Kształcenia (opracowywanie metod oraz narzędzi, zbieranie, przetwarzanie, opracowywanie i analiza danych),
  • zbieranie i upowszechnianie informacji na temat polskich i międzynarodowych standardów, wytycznych i dobrych praktyk w zakresie jakości i innowacyjności kształcenia,
  • wsparcie Uczelni we wdrażaniu innowacyjnych metod kształcenia,
  • organizacja szkoleń i konferencji z zakresu jakości i innowacyjności kształcenia dla społeczności WUM,
  • obsługa i rozwój programu Visiting Professor realizowanego w WUM,
  • prowadzenie strony internetowej poświęconej jakości i innowacyjności kształcenia w WUM.
  • Wymagania kwalifikacyjne :

  • wykształcenie wyższe (minimum licencjat),
  • dobra znajomość języka angielskiego (zarówno w mowie jak i piśmie),
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • preferowana znajomość specyfiki funkcjonowania uczelni wyższej,
  • mile widziana znajomość polskich i międzynarodowych standardów zapewnienia jakości kształcenia,
  • mile widziane doświadczenie we wdrażaniu i rozwoju systemów zapewnienia jakości kształcenia,
  • zaangażowanie i gotowość do ciągłego rozwoju,
  • umiejętność pracy zespołowej.
  • Oferujemy :

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim,
  • dostęp do nowoczesnego centrum sportowo-rehabilitacyjnego,
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych dla Ciebie i Twoich dzieci,
  • systemy premiowe,
  • trzynastą pensję,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych