Senior SEO Specialist
Soonly Finance (dawniej Vivus Finance)
Warszawa, mazowieckie, Polska
4 d. temu
source : Pracuj.pl

Senior SEO Specialist

Miejsce pracy : Warszawa

Your responsibilities

 • The role is responsible for optimization websites in 4Finances Group. Senior SEO Specialist will work closely with the Marketing, Data, IT, Media and Creative production teams, as well as with external partners : support in SEO Local marketing teams, support in SEO IT and UX team, prepare SEO recommendations and monitor implementation, track key SEO indicators, supervision over cooperators.
 • Our requirements

 • Min. 3-year proven SEO experience
 • Solid understanding of search engine principles, best-practices and algorithms
 • In-depth experience with website analytics and SEO tools (e.g, Google Analytics, Google Search Console, Google AdWords Keyword Tool, Ahrefs, Majestic SEO, SEO MOZ, ScreamingFrog, SEMrush, SEO Surfer, etc.)
 • Experience with SEO Technical Analysis & recommendations
 • Good understanding of Web Traffic analysis, content analysis and benchmarking
 • Understanding natural link building
 • Strong oral and written communication skills in English
 • Proactive, self-motivated, innovative and collaborative
 • Nice to have : Experience in financial market and international experiences projects
 • Ability to travel to HQs and to our countries periodically
 • Benefits

 • sharing the costs of sports activities
 • sharing the costs of foreign language classes
 • sharing the costs of professional training & courses
 • remote work opportunities
 • flexible working time
 • integration events
 • Soonly Finance (dawniej Vivus Finance)

  Polska firma dostarczająca nowoczesne rozwiązania finansowe. Flagowym produktem firmy są krótkoterminowe pożyczki dostępne na stronie www.

  vivus.pl- bez zbędnych formalności, w ciągu kilku minut. Sprzedaż pożyczek przez Internet w Polsce uruchomiła w lipcu 2012 r

  Firma przeprowadziła prawdziwą rewolucję w branży consumer finance. Stała się także przykładem jak w branży fintech rozwinąć się od startupu do dochodowej organizacji.

  Od początku swej działalności jest regularnym laureatem wielu nagród w zakresie obsługi klienta. Nasz flagowy produkt Vivus został wyróżniony między innymi prestiżową nagrodą Gwiazda Jakości Obsługi (kilkukrotnie) przyznawaną firmom spełniającym najwyższe standardy obsługi Klienta, statuetką Najlepszy Partner w Biznesie oraz pięciokrotnie Złotym Laurem Klienta.

  Początki były bardzo dynamiczne. Z każdym dniem przybywali kolejni Klienci, każdego dnia zwiększała się liczba pracowników, powstawały nowe Departamenty jednym słowem Vivus.

  pl rósł w siłę. Zaangażowanie ludzi, dynamizm działania, motywacja i wartości, którymi się kierujemy każdego dnia pracy oraz orientacja na potrzeby Klientów sprawiły, że dziś Vivus.

  pl jest liderem na rynku firm pożyczkowych. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać ten poziom oraz zdobywać kolejne szczyty.

  W 2019 roku otrzymaliśmy tytuł Great Place to Work, natomiast w roku 2022- Best Quality Employer. To kolejne potwierdzenie, obok zdobytych w poprzednich latach : dwukrotnego odznaczenia Najlepszych Pracodawców Aon Hewitt i dwukrotnego tytułu Inwestor w Kapitał Ludzki, że wspólnie budujemy wyjątkową kulturę organizacyjną i miejsce pracy, w którym chcemy i lubimy być.

  Firma zlokalizowana jest w Warszawie na ul. Żwirki i Wigury 16C w nowoczesnych budynkach Business Garden. Biuro jest w pełni przystosowane do pracy także osób niepełnosprawnych a jego nowoczesny i przestronny charakter zapewnia wyjątkowy komfort pracy.

  W firmie cześć pracowników wykonuje prace operacyjne związane z procesem udzielania pożyczek, pozostała cześć pracuje na stanowiskach specjalistycznych lub menedżerskich w takich obszarach jak marketing, finanse, ryzyko, prawny, hr.

  Dołącz do nas!

  Klikając w przycisk Aplikuj , Aplikuj teraz lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Soonly Finance sp. z o.

  o. z siedzibą w : ul. Żwirki i Wigury 16c, 02-092 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail : Natalia.Romaniecka soonly.pl.

  Będziemy przetwarzali informacje o Tobie w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w oparciu o następujące podstawy prawne : (a) aby wypełnić ciążące na nas obowiązki prawne dane wskazane w Kodeksie pracy (m.

 • in. dane identyfikacyjne, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności, kwalifikacje) lub w innych przepisach prawa (według wymogów ogłoszenia);
 • b) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i Twojej dostępności do rozpoczęcia pracy);
 • c) w oparciu o Twoją zgodę (np. Twój wizerunek, zainteresowania); w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. Twój adres e-mail, który jest niezbędny do Twojej identyfikacji na formularzu Pracuj.

  pl). Twoje dane osobowe możemy przetwarzać także celu prowadzenia przyszłych rekrutacji na różne stanowiska (w oparciu o Twoją zgodę).

  Podanie danych osobowych wskazanych w przepisach prawa, niezbędnych do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy lub niezbędnych w naszym prawnie uzasadnionym interesie, jest obowiązkowe, żeby wziąć udział w rekrutacji.

  Podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę lub przetwarzamy je na Twoje żądanie przed zawarciem umowy) do innego administratora danych.

  Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

  Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres : maks. 1 roku od zakończenia publikacji ogłoszenia.

  Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.

  Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG). W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail : Natalia.Romaniecka soonly.pl.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku