Specjalista ds. Rynku Pierwotnego
Metrohouse Franchise S.A.
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Metrohouse Franchise S.A. jest operatorem największej w Polsce sieci biur nieruchomości działającej pod marką METROHOUSE oraz jest częścią międzynarodowego holdingu.

Jesteśmy obecni na polskim rynku nieruchomości od 2006 r. Pod naszą marką działa ponad 70 biur nieruchomości i 500 doradców.

Każdego roku obsługujemy kilka tysięcy transakcji na rynku nieruchomości. Posiadamy dużą bazę ofert i klientów. Oczekujemy Entuzjazmu i zaangażowania w codzienną pracę Elastyczności w myśleniu i działaniu Potrzeby ciągłego podnoszenia kwalifikacji Determinacji w osiąganiu celów Doświadczenie w nieruchomościach i sprzedaży oraz znajomość rynku pierwotnego będzie dodatkowym atutem Oferujemy : narzędzia niezbędne do pracy : komputer, telefon nowoczesny system szkoleń i wdrożenia możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy przyjazna atmosferę pracy system CRM z największą bazą klientów w Polsce Opis stanowiska : Aktywna współpraca z klientem Budowanie relacji z działami sprzedaży developerów Promowanie ofert rynku pierwotnego Współpraca z ekspertami kredytowymi Możliwość sprzedaży na rynku wtórnym atrakcyjny system prowizyjny Czekamy na Ciebie! Aplikuj! Dołącz do Metrohouse!

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku