Konsultant klienta biznesowego - j. niderlandzki - zdalnie
L.M. GROUP POLAND Sp. z o.o.
Olsztyn, warmińsko-mazurskie, Polska
‎14 godz. temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO / SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Numer referencyjny : jaku

Miejsce pracy : Olsztyn

Zadania :

  • Codzienna praca z nowoczesnymi technologiami,
  • Weryfikacja zgłoszeń wysyłanych przez klientów (mail, chat, telefon) - w języku francuskim,
  • Tworzenie raportów, analiz w języku niderlandzkim,
  • Drobne tłumaczenia oraz redakcja tekstów na potrzeby działu.
  • Profil kandydata :

  • Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego i angielskiego (min. B2),
  • Dobra organizacja czasu pracy,
  • Komunikatywność, otwartość,
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Nasz klient oferuje :

  • Umowę o pracę oraz konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Codzienne wykorzystywanie języka obcego oraz wzrost kompetencji językowych,
  • Pierwsze doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji w zgranym zespole,
  • Pakiet dodatków socjalnych : prywatna opieka medyczna, My Benefit System, karta lunchowa i sportowa i in.
  • Aplikuj