Administrator Systemów Informatycznych
Ekoenergetyka Polska Sp. z o. o
Zielona Góra, Lubuskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma Ekoenergetyka Polska Sp. z o.o. jest jedynym, całkowicie polskim,producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę.

Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy.

Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko : Administrator Systemów Informatycznych Miejsce pracy : Zielona Góra - Nowy Kisielin Opis stanowiska : utrzymanie i konfiguracja sieci LAN / WAN, obsługa zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących, wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z używaniem sprzętu komputerowego oraz oprogramowaniem na nim zainstalowanym, udział w pracach instalacyjnych, testowych, naprawczych i konserwacyjnych sieci teleinformatycznej, instalacja oprogramowania, drobne naprawy sprzętu komputerowego, zamawianie sprzętu komputerowego, obsługa i zarządzanie uprawnieniami w podległych systemach informatycznych, ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania, nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego, nadzór nad systemem antywirusowym, zarządzanie licencjami, prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi dział, pomoc w pracach naprawczo / konserwacyjnych w systemach teleinformatycznych.

Profil Kandydata : wykształcenie wyższe techniczne, minimum 2 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku, dobra znajomość platformy serwerowej Linux, znajomość przełączników sieciowych, routerów (Cisco), umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów związanych z systemami Linux / Windows, znajomość zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych LAN / WAN, znajomość systemu Windows Desktop, dobra znajomość zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych LAN / WAN, umiejętność pracy w zespole, język angielski na poziomie B2 (co najmniej w czytaniu dokumentacji), samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy pod presją czasu.

 • Oferujemy : pracę w innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmie w branży elektromobilności; nowoczesne miejsce pracy wyposażone w niezbędne narzędzia i wyposażenie do jej realizacji;
 • umowę o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny; możliwość dalszego rozwoju zawodowego i awansu, zarówno pionowego jak i poziomego;
 • przyjazne środowisko pracy; kartę multisport, integracje sportowe, np. squash, siatkówka. KLAUZULA INFORMACYJNA OGŁOSZENIA O PRACĘ Administratorem danych osobowych kandydata jest Ekoenergetyka-Polska Sp.

  z o.o. z siedzibą w Nowym Kisielinie, ul. A. Wysockiego 8, 66-002 Zielona Góra. Kontakt tel. : 504 - pokaż numer telefonu - , e-mail : hratekoenergetyka.

  com.pl. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art.

  6 ust. 1 lit. a) oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (dalej RODO) w związku z art.

  22¹ 1 Kodeksu Pracy . Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku.

  Wysłanie aplikacji jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

  Dostęp do danych osobowych kandydatów będą posiadać upoważnieni pracownicy administratora danych, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi na podstawie zawartych umów (podmioty przetwarzające, którymi mogą być dostawcy oprogramowania i dostawcy usług informatycznych).

  Dane nie będą udostępniane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Kandydat może skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie art.

  6 ust. 1 lit. f) RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody.

  Odwołanie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenia w jeden lub kilka z poniższych sposobów : wysłanie pisemnego oświadczenia na adres siedziby Administratora lub pocztą elektroniczną na adres : hratekoenergetyka.

  com.pl. Kandydatowi przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art.

  22¹ 1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku