Stolarz - austriackie warunki zatrudnienia
Euro Labora Sp.J.
Nysa, Opolskie
11 d. temu
source : Lento.pl

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA, lider na rynku pośrednictwa pracy (nr cert. 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje osób na stanowisko : Stolarz Miejsce pracy : Austria -

Liezen Zakres obowiązków : - w zależności od preferencji i doświadczenia, z przyjemnością zapewnimy pracę każdemu, którego pasją jest praca z drewnem i wyrobami z drewna, zarówno w zakresie obróbki jak i montażu u klienta Wymagania : -

doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie precyzyjne obróbki elementów drewnianych jak i / lub montażu ich w miejscu docelowym -

mile widziane doświadczenie kierunkowe - znajomość języka niemieckiego w stopniu umożliwiającym komunikowanie się Oferujemy : -

ciekawą pracę umożliwiającą podnoszenie swoich klasyfikacji - umowę o prace na warunkach austriackich - wynagrodzenie od €13,10 brutto / h -

diety w wysokości € 26,40 netto na dzień roboczy - wypłacane dodatki świąteczne i urlopowe (13 i 14 pensja) - pracodawca zapewnia i całkowicie opłaca zakwaterowanie Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV na adres adres mailowy : W temacie maila proszę wpisać numer referencyjny : STOL-

AT / AT / 2019 Kontakt telefoniczny po godzinie 14 : 00; kom. 570 550 151

Step 2
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych