Specjalista ds. Marketingu
Bankier Group
Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie
‎23 godz. temu
source : Lento.pl

BANKIER to jeden z największych operatorów finansowych w Polsce. Działając na rynku od 2003 roku przyjęliśmy kierunek i styl działania opierający się na maksymalnie przejrzystych zasadach.

Jesteśmy członkiem m.in. Programu Rzetelna Firma pod patronatem Krajowego Rejestru Długów co świadczy o naszej uczciwości i wiarygodności.

Opis stanowiska planowanie, implementacja i rozwijanie strategii marketingowej, prowadzenie działań PR w zakresie relacji z mediami, jak i działań wewnętrznych, obsługa i zarządzanie stroną internetową oraz kontami w mediach społecznościowych, przygotowywanie ulotek , plakatów oraz innych materiałów marketingowych w programie graficznym, współpraca przy eventach, zarządzanie bazą klientów współudział w przygotowywaniu ofert sprzedażowych, tworzenie zestawień i raportów na potrzeby zarządu.

Oczekujemy doświadczenia na podobnym stanowisku, znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, bardzo dobrej znajomości programów pakietu MS Office, łatwości redagowania tekstów oraz "lekkiego pióra", wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych, dbałości o szczegóły,.

Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych, pracę w miłym i pomocnym zespole.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku