Łęczna - Przedstawiciel Ubezpieczeniowy
Ergo Pro
Łęczna, Lubelskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Poszukuję Kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Ubezpieczeniowego w Firmie Ergo Pro ! Samozatrudnienie Wynagrodzenie PROWIZYJNE Co oferuję ?

Działalność w ramach Ergo Pro przebiega według ustalonego, jednolitego dla wszystkich systemu kariery. Ergo Pro oferuje możliwość współpracy nie tylko głównie zawodowej, ale również w formie dodatkowego zajęcia.

Oferujemy Swoim Współpracownikom nieograniczone możliwości zarobków. To PROSTE ! im większy nakład pracy, im większe zaangażowanie w pracę, tym lepsze efekty i wyższe zarobki.

W Ergo Pro nie ma górnej granicy. Zarobisz tyle, ile potrzebujesz. My zaś pomożemy Ci zaplanować Twoje cele. Nieustanne podnoszenie kwalifikacji Ergo Pro organizuje kilkadziesiąt różnych szkoleń i seminariów w Polsce i zagranicą.

Ich treść obejmuje między innymi zagadnienia dotyczące rynku ubezpieczeń, technik sprzedaży i rekrutacji, kierowania zespołem, jak również coachingu i rozwoju osobowego managera.

Wszystkie seminaria i warsztaty proponowane w ramach głównego systemu szkoleniowego (za wyjątkiem Seminarium Podstawowego) Ergo Pro są nieodpłatne.

Wsparcie w rozwoju Ergo Pro zapewnia swoim Współpracownikom wsparcie merytoryczne, szkoleniowe, sprzedażowe i marketingowe.

Bardzo dobre wyniki pracy gwarantują natomiast cykliczne awanse, premie i nagrody. Czego oczekuję ? Praca ma przynosić zadowolenie Klientom oraz rozwijać działalność Ergo Pro.

Osoby współpracujące muszą być przykładem dla innych, dbać o dobrą atmosferę pracy i o to, by Przedstawiciele w moich strukturach pracowali z radością, przyjemnością i ochotą.

Wymagana pełnoletność . Osoby zainteresowane proszę o przesłanie cv w wiadomości prywatnej.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku