technik utrzymania ruchu
Randstad
Biskupice Podgórne, Dolnośląskie
4 d. temu

job description

Twoja przyszłość zaczyna się już dziś. Dołącz do zespołu profesjonalistów i pracuj dla jednego z największych na świecie producentów baterii do samochodów elektrycznych.

Szukasz miejsca gdzie rozwiniesz swój zawodowy potencjał? Nie czekaj i aplikuj już dziś! Poszukujemy 30 osób do Działu Utrzymania Ruchu w LG Chem Wrocław Energy w Biskupicach Podgórnych

oferujemy

  • wynagrodzenie do 6500 zł
  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do stołówki i nauki języków
  • możliwość rozwoju w ramach stanowiska bądź w innym dziale
  • bezpłatny dojazd z wielu kierunków, m.in. : Wrocław, Wałbrzych , Świdnica, Boguszów Gorce, Świebodzice, Wołów, Środa Śląska, Brzeg Dolny, Strzelin, Sobótka, Bielawa, Dzierżoniów, Pieszyce, Nowa Ruda, Ziębice, Kamieniec Ząbkowicki, Ząbkowice Śląskie, Jawor, Strzegom, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie
  • zadania

  • utrzymanie maszyn (w tym automatów) w produkcji ciągłej
  • instalacja zespołów w urządzeniach technicznych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • przeglądy oraz naprawa maszyn
  • obsługa narzędzi
  • raportowanie wykonanych zadań
  • oczekujemy

  • dobrej znajomości zagadnień z obszaru elektryki, mechaniki / pneumatyki
  • wykształcenia technicznego
  • dobrych umiejętności organizacyjnych
  • mile widziana wiedza lub doświadczenie w obsłudze sterowników / robotów przemysłowych
  • Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych