Mid Linux System Engineer
Be in IT
Kraków
1 d. temu
source : Just Join IT

Linux (regular)

Be in IT to firma rekrutacyjna, wyspecjalizowana w poszukiwaniu Specjalistów z branży technologii informatycznych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Mid Linux System Engineer.

Zakres obowiązków :

  • Długofalowa współpraca z poznańską firmą IT, dostarczająca infrastrukturę systemową, sieciową i serwerową dla topowych polskich firm e-commerce, korzystających z instancji Magento.
  • Współpraca z zespołem IT Delivery, między innymi Mid i Senior System Engineer'ami Windows oraz Linux.
  • Pełnienie roli I oraz II linii wsparcia technicznego dla klientów IT, zarządzanie infrastrukturą sieciową, systemową oraz serwerową.
  • Instalacja, utrzymanie, rozwój i nadzór nad serwerami z systemami Linux (głównie Debian i CentOS)
  • Podstawowa konfiguracja serwerów w zakresie modułów zarządzania
  • Diagnostyka problemów sprzętowych na potrzeby zgłoszeń serwisowych
  • Możliwość proponowania własnych rozwiązań.
  • Oczekujemy :

  • Co najmniej 3 / 4-letnie doświadczenie komercyjne na stanowisku Administratora IT lub Inżyniera Systemowego, z naciskiem na Linux.
  • Wiedza z zakresu budowy i konfiguracji systemów Linux (m. in. Debian, Centos) oraz techniki wirtualizacji serwerów (m. in. Xen, KVM, VMWare)
  • Znajomość języków skryptowych.
  • Umiejętność instalowania i konfigurowania serwerów WWW (apache, nginx, php).
  • Znajomość mechanizmów optymalizacji i równoważenia obciążenia (varnish, pound) oraz systemów baz danych (MySQL, PostgreSQL).
  • Wiedzy, jak instalować i konfigurować serwery DNS (bind) oraz instalować i konfigurować serwery pocztowe (postfix, exim).
  • Podstawową wiedza z zakresu działania sieci opartych o TCP / IP.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dokumentacji.
  • Oferujemy :

  • Długofalowa współpraca na podstawie B2B, z widełkami w przedziale 10 000 - 15 000 PLN netto miesięcznie + VAT + 28 dni płatnego urlopu rocznie.
  • Umowa bezpośrednio z firmą.
  • Sprawny proces rekrutacyjny - jedno, maksymalnie dwa spotkania techniczne online.
  • Możliwość współpracy w pełni zdalnej, z okazjonalnymi wizytami w biurze w Poznaniu + onboarding.
  • Narzędzia niezbędne do współpracy (laptop, telefon, Internet mobilny + wewnętrzna wypożyczalnia sprzętu, dzięki której możesz wyposażyć stanowisko pracy na HO - od biurka, przez słuchawki po lampę).
  • Duża porcja praktycznej wiedzy (m.in. szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wewnętrzna baza wiedzy).
  • Budżet na rozwój i uczestnictwo w konferencjach.
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed.
  • Kafeteria MyBenefit (ponad 5000 sklepów i usług, z których sam możesz wybrać swoje benefity).
  • Imprezy integracyjne! : )
  • Zgłoś tę pracę