Asystentka w dziale Zapewnienia Jakości
BS Steel Sp. z o.o.
Stęszew, Wielkopolskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Międzynarodowa firma z branży meblarskiej, poszukuje kandydatki na stanowisko Asystentki w dziale Zapewnienia Jakości. Opis stanowiska pracy Wsparcie kierownika działu w aktualnych zadaniach Bieżący kontakt z klientami Zarządzanie kalendarzem przełożonego Wymagania : Obsługa komputera Zdolności organizacyjne Umiejętność współpracy z ludźmi i podejmowania decyzji Komunikatywna znajomość języka angielskiego Oferujemy : Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dużej międzynarodowej firmie Ścieżkę rozwoju w strukturach firmy w kierunku stanowiska Specjalista ds.

Jakości Szkolenia rozwojowe Dodatkowe bonusy po okresie próbnym Prześlij swoją aplikacje na adres Jesteśmy otwarci na stażystów i osoby bez doświadczenia.

Prosimy o umieszczenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10.

05.2018 r. o ochronie danych osobowych . Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane zgłoszenia.

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku