Korepetytor z chemii
EDUN korepetycje
Warszawa, Mazowieckie
‎15 godz. temu
source : Lento.pl

EDUN Korepetycje ogólnopolska sieć profesjonalnych centrów korepetycyjnych poszukuje korepetytorów z CHEMII. Działamy na polskim rynku od 10 lat.

Prowadzimy zajęcia dla młodzieży w całym kraju i pomagamy na każdym etapie edukacyjnym oraz z każdego przedmiotu szkolnego.

Poszukujemy osób chętnych do prowadzenia zajęć dla uczniów podstawówki oraz / lub liceum (poziom podstawowy oraz rozszerzony).

Wymagamy : - dostępności do września 2020 roku - wiedzy merytorycznej z chemii na wysokim poziomie (do matury rozszerzonej włącznie) - pasji i chęci do nauczania - otwartości i łatwości w nawiązywaniu kontaktów - dostępności w wymiarze min.

6 godzin tygodniowo Oferujemy : - pracę od września 2020 roku, - pracę na umowę zlecenie, - stałe, regularne zarobki, - pracę w stacjonarnym biurze (bez dojazdu do ucznia) z salami wyposażonymi w tablice i niezbędne zaplecze, - elastyczny grafik od poniedziałku do soboty, - szkolenia metodyczne z prowadzenia zajęć potwierdzonych certyfikatem.

 • dużo dobrej kawy. Lokalizacja : ul. Wiejska 16 / 14 , Warszawa CV z zdjęciem prosimy wysyłać na adres : Nie obiecujemy, że odpowiemy na każde zgłoszenie, lecz jeśli uznamy, że pojawiło się pole do obustronnej współpracy - na pewno napiszemy!
 • Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku