Doradca ds. fotowoltaiki
Revolta
Radom, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

REVOLTA jest firmą, którą tworzą specjaliści i pasjonaci w zakresie odnawialnych źródeł energii. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz montażu fotowoltaiki.

Stawiamy na ciągły rozwój. Poszukujemy osób chętnych do pracy, chcących się uczyć, rozwijać i nabywać nowe doświadczenia, nie bojących się wyzwań i pełnych energii do wykonywania powierzanych zadań.

Nie wymagamy doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy. Zapewniamy okres szkoleniowy, podczas którego kandydat nabędzie niezbędnych umiejętności aby podjąć pracę.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko : Doradca ds. fotowoltaiki Zakres obowiązków : Budowanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami Praca w terenie Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych Pozyskiwanie nowych Klientów Zaangażowanie w rozwój firmy Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków Dbanie o pozytywny wizerunek firmy Wymagania : Dyspozycyjność i zaangażowanie Prawo jazdy kat.

B oraz samochód Komunikatywność Łatwość w nawiązywaniu nowych kontaktów Oferujemy : Pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie Szkolenia oraz materiały niezbędne do wdrożenia kandydata do podjęcia pracy Wysokie wynagrodzenie Stabilne zatrudnienie Pracę w dynamicznym oraz zgranym zespole Możliwości dalszego rozwoju zawodowego Ambitne wyzwania oraz dużą swobodę działania Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres : Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.

Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku