PRACA WAKACYJNA
Adecco Poland Sp. z o.o.
Chrzanów, Małopolskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach.

W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy kandydata / -tki do : PRACY WAKACYJNEJ Nr ref.

PW / 05 / 19 / DAN Miejsce pracy : Bieruń Brakuje ci kasy na wymarzone wakacje??? Chcesz zdobyć dodatkowe kwalifikacje?

 • A może po prostu nie masz planów na wakacje : ) Napisz!! Zadzwoń!! My zajmiemy się resztą!!!! Nasze wymagania :
 • posiadanie książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych warunek konieczny
 • chęć do pracy Oferujemy :
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
 • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
 • atrakcyjne wynagrodzenie
 • możliwość skorzystania z programu poleceń pracowniczych i otrzymania nagrody 800 zł
 • szeroki pakiet socjalny
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • możliwość skorzystania z przewozów pracowniczych z Tychów, Jaworzna, Oświęcimia, Imielina, Chrzanowa, Libiąża, Chełmka, Mysłowic, Lędzin Oferta dotyczy pracy tymczasowej.
 • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny na adres : Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez Adecco Poland Sp.

  z o.o. z siedzibą w Warszawie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r.

  o ochronie danych osobowych (tekst jedn. : Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom należącym do grupy Adecco oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacji.

  Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Pl. Europejski 2, 00-844 Warszawa.

  Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku