Digital Marketing Specialist
onelectro.pl
Zawiercie, PL
3 d. temu
source : RocketJobs

Szukamy kreatywnej osoby, która dołączy do naszego zespołu marketingu internetowego!

onelectro.pl to internetowa hurtownia elektryczna, która oferuje osprzęt elektryczny jak oświetlenie czy gniazdka i wyłączniki.

Jesteśmy jednym z czołowych sklepów internetowych w branży. Kierujemy swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak i biznesowych.

To dla nich powstał w 2013 roku pierwszy sklep internetowy. Hurtownia działa już od 25 lat, obecnie współpracujemy dystrybucyjnie z ponad 100 dostawcami z branży elektrotechnicznej.

W sklepie internetowym oferujemy prawie 20 000 produktów, które generują tysiące zamówień miesięcznie.

Twoje zadania

  • Współtworzenie i wdrażanie kampanii marketingowych w kanale e-commerce
  • Obsługa profili społecznościowych
  • Tworzenie i monitorowanie kampanii reklamowych w social media
  • Prowadzenie i optymalizacja działań e-mail- i SMS-marketing
  • Współpraca z agencjami marketingowymi
  • Tworzenie angażujących treści w social media i na firmowym blogu
  • Koordynacja współpracy z influencerami
  • Proponowanie kierunków wzrostu i optymalizacji
  • Czego wymagamy?

  • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości nowoczesnych technik marketingowych związanych z e-commerce
  • Mile widziana znajomość Facebook Ads i Google Analytics
  • Świetnej organizacji pracy
  • Znajomości obsługi pakietu Office
  • Mile widziane umiejętności graficzne i znajomość programów graficznych
  • Zorientowania na wyniki i realizację celów sprzedażowych
  • Kreatywności i inicjatywy oraz zaangażowania w każde zadanie
  • W zamian oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Umowę o pracę
  • Niekorporacyjne środowisko pracy
  • System wynagrodzeń oparty o podstawę + premię
  • Możliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczenia
  • Długofalową i stabilną współpracę
  • Informujemy, że administratorem danych jest PHUP Elektro-Mad A.Dąbrowski M.Dąbrowska Sp.j z siedzibą w Zawierciu, ul. Żabia 19e (dalej jako "administrator").

    Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu ...more