Asystent w Dziale Zaopatrzenia (j. niemiecki)
Warszawa, Mazowieckie
5 d. temu
source : Lento.pl

Asystent w Dziale Zaopatrzenia (j. niemiecki)Obecnie poszukujemy osób na stanowisko Pracownika w Dziale Zaopatrzenia z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Opis stanowiska : Pomoc przy identyfikowaniu potrzeb zaopatrzeniowych Firmy. Wsparcie przy prowadzeniu negocjacji z Kontrahentami.

Prowadzenie dokumentacji, sporządzanie raportów i zestawień. Drobne prace administracyjno - biurowe. Kontakt telefoniczny i mailowy z Kontrahentami z Niemiec.

Wymagania : Znajomość j. niemieckiego na poziomie B2. Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów. Gotowość do ciągłego rozwoju.

Sumienność i dokładność.Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Oferujemy elastyczny grafik, możliwość podjęcia pracy na pełen etat bądź jego część.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.