LISTONOSZ PIESZY - EYSOKI DODATEK MOTYWACYJNY
Fundacja Aktywizacja
Szczecin, Zachodniopomorskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Agencja Zatrudnienia Fundacji Aktywizacja obecnie poszukuje dla Naszego Klienta osób na stanowiska : - listonosz pieszy Nie masz pracy i posiadasz orzeczenie o stopniu niepełnosprawności?

 • Koniecznie zgłoś się do nas! Znajdziemy dla Ciebie pracę i przygotujemy Cię do niej!!! Na Twój dzień będzie się składać : - przygotowanie korespondencji do doręczenia, - doręczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, - realizacja planów sprzedażowych dotyczących wybranych usług i towarów, - praca z ludźmi, z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi.
 • Gwarantujemy : - wsparcie specjalistów, - opiekuna zatrudnienia, - dodatki finansowe do 600 zł, - kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje, np.

  informatyczne, prawo jazdy, - zakup np. sprzętu rehabilitacyjnego. Ponadto zapewniamy : - stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, - pensję zawsze na czas i premię miesięczną, - trzynastą pensję i dodatek stażowy, - dofinansowanie do wypoczynku , - atrakcyjne warunki zakupu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport.

  Kontakt : 511 - pokaż numer telefonu - Joanna Rękawiecka Do CV proszę dołączyć klauzulę : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art.

  7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE zwanego dalej RODO).

  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO."

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku