Kierowca CE – zestaw z przyczepą i dźwigiem – 2750 € netto !!!
Luksmann
Wrocław, PL
5 d. temu
source : FACHPRACA

LUKSMANN poszukuje kandydata do pracy w niemieckiej firmie transportowej na stanowisko : Kierowca CE zestaw z przyczepą i dźwigiem 2750 € netto !!!region zatrudnienia : Kassel, HesjaPodstawowe obowiązki : prowadzenie zestawu przyczepa z dźwigiemprzewóz materiałów budowlanych jak cegły czy kostka brukowakomunikacja z dyspozytorem w języku niemieckim lub angielskimOferujemy pracę na przejrzystych warunkach : system 3.

1, lub praca stała bez systemu,niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony zawartą bezpośrednio z pracodawcągwarantowane wynagrodzenie3.

1 - 1 klasa 2150 € netto, 3 klasa 2300 € nettoPraca stała 1 klasa 2550 € netto, 3 klasa 2750 € nettododatkowo w systemie 3.

1 15 dni płatnego urlopu do wykorzystania w ciągu rokuKażdemu zatrudnionemu Kierowcy zapewniamy : pracę w stabilnej finansowo firmie terminowość wynagrodzeń,prawo do ubezpieczenia zdrowotnego na terenie całej Unii Europejskiej,opłacane składki emerytalne - nabywanie niemieckich świadczeń emerytalnych,prawa do świadczeń socjalnych, między innymi Kindergeld,pomoc polskiego konsultanta przez cały okres zatrudnieniaWymagamy : prawa jazdy C+E z kodem 95, karta kierowcy,język niemiecki lub język angielski w stopniu komunikatywnym1 rok jako kierowca CEZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adresrekrutacja luksmann.

plSzczegółowych informacji udzielamy pod nr tel. +48 500800870Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.luksmann.

plProsimy o załączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych zawartych w przesłanym CV na cele aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Luksmann HR oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez właściciela marki Luksmann HR z siedzibą we Wrocławiu, ul.

Podwale 1 / 83 na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail i numer telefonu informacji handlowej oraz ofert pracy w rozumieniu art.

10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.

Wyrażam również zgodę na przekazanie moich danych potencjalnym pracodawcom w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku