Zatrudnię Kwalifikowanego Pracownika Ochrony
Persona Sp. z o.o. Sp. j.
Żyrardów, Mazowieckie
1 d. temu
source : Lento.pl

ZAKRES OBOWIĄZKÓW : Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie bezpieczeństwa oraz przestrzeganie wewnętrznych przepisów i procedur dotyczących bezpieczeństwa związanych z ochroną osób i mienia.

CZEGO OCZEKUJEMY : ogólnej znajomość przepisów dotyczących ochrony osób i mienia, bezpieczeństwa ppoż. oraz BHP, gotowości do pracy zmianowej, umiejętności pracy w grupie, zdolności podejmowania decyzji w sytuacjach kryzysowych, sprawności w ustalaniu priorytetów przy wykonywaniu złożonych zadań, wysokiej kultury osobistej, odpowiedzialności i samodzielności w działaniu.

MILE WIDZIANE : minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku. CO DAJEMY W ZAMIAN : UmundurowanieTerminowe wypłaty Umowę o pracę lub umowę zlecenie

Report this job

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych