Pracownik gastronomii (K/M) - Pobierowo
Zahir Kebab
Rewal, Zachodniopomorskie
5 d. temu
source : Lento.pl

Firma ZAHIR&ZAHID Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa jest operatorem prężenie rozwijającej się sieci gastronomicznej ZAHIR KEBAB.

ZAHIR KEBAB obecnie prowadzi blisko 80 lokali na terenie całego kraju. Pracownik gastronomii Miejsce pracy : Pobierowo OPIS STANOWISKA PRACY : Pracownik gastronomii zajmuje się kompleksową obsługą klientów w lokalu.

Przyjmuje zamówienia, obsługuje kasę fiskalną, pomaga w przygotowywaniu posiłków, pracuje na zmywaku oraz dba o czystość w każdym pomieszczeniu.

OCZEKUJEMY : aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemicznych umiejętności budowania pozytywnych i trwałych relacji z Klientem, bardzo dobrej organizacji pracy własnej, pozytywnej energii i otwartości na zmiany, odpowiedzialności, mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

OFERUJEMY : realny wpływ na funkcjonowanie firmy, możliwość rozwoju zawodowego, pracę w zgranym zespole, opartą o dobrą atmosferę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ZAHIR & ZAHID Sp.

z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.

poz. 922) . Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest ZAHIR & ZAHID Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Łodzi przy ul. Sienkiewicza 85 / 87.

Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r.

Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku