Pośrednik ds. Nieruchomości. Przeczytaj, zanim aplikujesz.
NOVENA S.C.
Wrocław, Dolnośląskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Jeśli szukasz pracy , która Cię nie znudzi - to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ! Mamy do zaproponowania stanowisko Pośrednika do Spraw Nieruchomości.

Nasze biuro znajduje się we Wrocławiu, ale nie tylko na obszarze miasta prowadzimy naszą działalność. Mamy również Klientów z okolicznych miasteczek i wsi.

Zatrudniamy kilkanaście osób w różnym wieku bo dobrym Pośrednikiem może zostać każdy jeśli chce. Możesz nie mieć doświadczenia, możesz nie mieć wykształcenia kierunkowego, ale jeśli jesteś pracowity, to pomożemy wdrożyć się Tobie w tą profesję.

 • Nasze wymagania to : 1. Wykształcenie minimum średnie : - bo czasami trzeba policzyć procenty; 2. Komunikatywność, - klienci bywają różni, a my musimy znaleźć wszelkie formy komunikacji z nimi, bo jak się nie dogadamy to nie zarobimy;
 • 3. Otwartość na działania, - czasami to my musimy z panią z okienka w urzędzie coś załatwić szybciej, także wszelkie kreatywne i skuteczne formy działania są mile widziane;
 • 4. Duża mobilność, - nie jeździsz, nie zarabiasz; 5. Uczciwość, - nasze transakcje opiewają na setki tysięcy złotych. Nasi Klienci nam ufają i znają naszą firmę od wielu lat.

  Nie chcemy stracić tego zaufania!!! Gwarantujemy możliwość wysokich zarobków, nienormowany czas pracy i dużą samodzielność.

  Do dyspozycji masz komputer, telefon oraz wszelkie potrzebne narzędzia do pracy na stanowisku Pośrednika. W zamian za swoją pracę otrzymujesz wynagrodzenie prowizyjne.

  Nie płacimy podstawy początkującym pracownikom. Możemy jedynie wesprzeć Cię finansowo zwrotem kosztów dojazdów do klientów, jeśli widzimy zapał do pracy.

  Mile widziana znajomość języków obcych, posiadanie prawa jazdy i samochodu, ale nie jest to warunkiem koniecznym. Po prostu chcemy aby Ci się chciało!!! (Chciało pracować.

 • Osobom , które wysyłają CV dla samej zasady - z góry dziękujemy : ) Pamiętaj, że praca nie musi być nudna. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
 • Aplikuj
  Dodaj do ulubionych
  Usuń z ulubionych
  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku