Elektryk
FACHPRACA
Teresin, Poland
‎1 godz. temu

POLSKIE MŁYNY S.A. - firma z długoletnią tradycją w branży zbożowo-młynarskiej, największy producent mąk piekarniczych i paczkowanych, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Kandydatów na stanowisko :

Zakres obowiązków :

  • Konserwacja i naprawy urządzeń
  • Rozwiązywanie bieżących problemów i usuwanie awarii
  • Wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań
  • Wymagania :

  • Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe : min. 2 lata doświadczenia w dziale UR na podobnym stanowisku
  • Uprawnienia SEP (Grupa 1)
  • Zaangażowanie i umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu
  • Dyspozycyjność
  • Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym (3 zmianowym)
  • Oferujemy :

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia do pracy na stanowisku
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych