pakowaczka/pakowacz
Randstad Polska
Czeladź, Polska
3 d. temu

Poszukujesz pracy? Dobrze trafiłaś / -eś!

Dla naszego Klienta, lidera rynkowego w skali globalnej i eksperta w produkcji opakowań, poszukujemy pracowników na stanowisko pakowaczki / pakowacza.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (płatne składki i urlopy)
  • wynagrodzenie miesięczne oraz pakiet atrakcyjnych premii
  • możliwość zdobywania doświadczenia w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość długoterminowej współpracy, zależy nam abyś został / -a z nami na dłużej
  • dogodny dojazd z Czeladzi, Sosnowca, Będzina
  • zadania

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych wyznaczonych przez przełożonego
  • właściwe pakowanie i znakowanie produktu
  • kontrola wizualna pakowanego produktu
  • sprawdzanie zgodności produktu z aktualnie obowiązującą specyfikacją
  • obsługiwanie środków transportu ręcznego
  • dbanie o czystość obsługiwanego odcinka linii produkcyjnej
  • oczekujemy

  • książeczka sanepidowska - wymóg konieczny
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w grupie
  • dokładność i sumienność
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47