Zatrudnimy operatorów wytłaczarek do tworzyw sztucznych
FOLPOL Zbigniew Mitura
Lublin, Lubelskie
‎8 godz. temu
source : Lento.pl

Praca na Dziale Produkcji Folii i Opakowań. Zadania realizowane w ramach pracy dotyczą przygotowania materiałów do produkcji, obsługi maszyn do produkcji folii i opakowań, kontrola procesu produkcji, uzupełnianie raportów z produkcji, pakowanie wyrobów gotowych.

Nasza oferta : · płatny 3-miesięczny okres próbny (umowa o pracę na czas określony), · możliwość kontynuowania współpracy po okresie próbnym (umowa o pracę na czas nieokreślony), · zapoznanie się z organizacją firmy, specyfiki pracy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz kultury organizacyjnej · nabycie doświadczenia w obszarze obsługi maszyn do produkcji folii i opakowań, · dobra atmosfera w zgranym zespole.

Nasze oczekiwania : · mile widziana znajomość obsługi wytłaczarek do produkcji folii, · sumienność w wykonywaniu obowiązków, · umiejętność współpracy i otwartość, · wytrwałość w dążeniu do celów, · chęć doskonalenia i nabywania nowych umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji wyłącznie w plikach PDF. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli : "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10.

05.2018r. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000 ze zm."

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku