Asystent ds HR z j. niemieckim
Hays Office
Warszawa, Mazowieckie
3 d. temu
source : Lento.pl

Asystent ds HR z j. niemieckim Warszawa NR REF. : 1119819Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie? Zostań Asystentem ds.

HR.Dla naszego klienta - znanej firmy produkcyjnej, obecnej w 80 krajach na całym świecie, poszukujemy osób z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego.

Lokalizacja : Centrum Warszawy Do Twoich zadań będzie należećwsparcie pracowników wewnętrznych w ich bieżących sprawach administracyjnych (zmiana danych osobowych, przygotowywanie dokumentów, udzielanie informacji na temat dni urlopowych lub warunków zatrudnienia).

W ramach swojej roli zdobędziesz solidną wiedzę na temat twardego HR,doświadczenie w firmie międzynarodowej a także wiele możliwości dalszego rozwoju.

Jeśli jesteś osobą lubiącą dynamiczną pracę, chętnie współpracującą z innymi, znasz język niemiecki i angielskina poziomie C1- nie zwlekaj, aplikuj przez formularz.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku