Młodszy kucharz, pomoc kucharza – praca we Francji
Sidrom Sp. z o.o.
Warszawa, Mazowieckie
6 d. temu
source : Lento.pl

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

W chwili obecnej, dla naszego klienta francuskiej restauracji, rekrutujemy do pracy na stanowisku : Młodszy kucharz, pomoc kucharza praca we Francji Zapewniamy :

  • Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o polską Umowę o pracę
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Bezpłatne wyżywienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowo płatne nadgodziny Obowiązki :
  • Przygotowanie potraw kuchni włoskiej
  • Praca zgodna z procedurami restauracji
  • Budowanie pozytywnych relacji w zespole Wymagania :
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kucharza
  • Wykształcenie gastronomiczne
  • Znajomość j.polskiego (mile widziana znajomość angielskiego lub francuskiego)
  • Samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres : wpisując "Młodszy kucharz, pomoc kucharza -
  • praca we Francji" w temacie wiadomości Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o. ul. Bohaterów Warszawy 7 28-100 Busko - Zdrój tel : 41 370 8018 kom : 519 731 822

    Report this job

    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych