Technolog CE - dział zakupów spożywczych
Tesco Polska Sp. z o.o.
Kraków, małopolskie, Polska
5 d. temu
source : Praca

TWOJE ZADANIA :

  • wspieranie działu Grocery Food w codziennej pracy z dostawcami i produktami
  • współpraca z działami Product, Own Brand, Quality w Polsce i Europie Centralnej
  • zlecanie analiz i nadzór jakościowy nad produktami
  • czynny udział w przeglądach kategorii i realizacji strategii marki własnej
  • praca ze specyfikacjami w systemie TQC i bazą dostawców
  • organizowanie wizyt u dostawców oraz spotkań działowych (rezerwacja hoteli, rozliczanie delegacji, organizowanie warsztatów, itp.)
  • rozliczanie faktur za audyty
  • gromadzenie próbek produktów do testów sensorycznych
  • WYMAGANIA :

  • wykształcenie wyższe w zakresie technologii żywności lub towaroznawstwa
  • znajomość prawa żywnościowego
  • mile widziane doświadczenie w branży spożywczej oraz w Tesco
  • umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz rozwiązywania problemów
  • komunikatywność, kreatywność, otwartość na zmiany
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do wyjazdów w Polsce i za granicą
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • OFERUJEMY :

  • dynamiczną i interesującą pracę w firmie
  • szeroki pakiet szkoleń oraz możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego poprzez realizację ciekawych i wymagających zadań
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z trzymiesięcznym stażem pracy oraz dodatkowe
  • świadczenia (prywatna opieka medyczna, bony świąteczne, bony okolicznościowe związane z rozpoczęciem roku
  • szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka)
  • Aplikuj