Sprzątacz-ka hali produkcyjnej
HS Multiservices Sp. z o.o.
Tarnowo Podgórne, Wielkopolskie
‎21 godz. temu
source : Lento.pl

Zainteresowanych prosimy o kontakt drogą telefoniczną pod numerem 600 097 015 Zatrudnimy osoby do sprzątania hali produkcyjnej (branża spożywcza) z Tarnowa Podgórnego i okolic.

Praca na 3 zmiany wg. grafiku. Wymagana książeczka sanepidu. Umowa umowa o pracę. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji bieżących i przyszłych procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z 29.

08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity : Dz. U. z 2016 r., nr 0, poz. 922). Informujemy, że : podane dane osobowe będą przetwarzane w bieżącym procesie rekrutacji.

a za zgodą kandydata także w przyszłych) przez HS Multiservices Sp. z o.o., który jest administratorem tych danych; kandydaci mają prawo przeglądania swoich danych i ich poprawiania.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku