Wykładanie towaru w markecie spożywczym
During Polska Sp. z o. o.
Gdańsk
‎1 godz. temu
source : infoPraca

Agencja Pracy Tymczasowej During Polska Sp. z o.o. - wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 15357 dla jednego z klientów z branży spożywczej prowadzi rekrutację do pracy na : Wykładanie towaru w markecie spożywczym Lokalizacja : Gdańsk (Osowa)Obowiązki : - wykładanie towaru na hali sprzedażowej- dbanie o ekspozycję wystawionych towarów- utrzymanie porządku na dziale- (praca bez obsługi kasy fiskalnej) Oferujemy : - możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz - zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia- stawkę godzinową 22 zł / h bruttoProsimy o załączenie klauzuli : ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez During Polska Sp.

z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko." Informujemy, że : 1.Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest During Polska Sp.

z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15 / 4.2.Pani / Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji.

3.Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia.4.Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

5.Pani / Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

 • ważna książeczka sanepid lub orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych- dyspozycyjność do pracy zmianowej po 8h;
 • sklep czynny w godzinach 6 : 00-22 : 00

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku