Malarz / Lakiernik - Drezno, Berlin, Monachium, Magdeburg, Stuttgart,Mannheim,Hamburg, Niemcy
Dremo Personaldienstleistung GmbH
Katowice Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

Twoje zadania : prace przygotowawcze do realizacji indywidualnych zamówień klientów analiza, badanie gruntu (podłoża, ściany, tynku.

  • czyszczenie, przygotowanie, jeśli to konieczne, niwelowanie- wypełnienie ubytków i nierówności tapetowanie prace malarskie pielęgnacja i konserwacja narzędzi, maszyn, sprzętu, wszelkich środków otrzymanych oraz niezbędnych do wykonywania pracy wykonywanie innych zajęć typowych dla tego zawodu Wymagania : Ukończyłeś szkolenie zawodowe malarza lub co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego Konieczna jest dobra znajomość języka niemieckiego (komunikacja w miejscu pracy, wyłącznie w języku niemieckim) Masz doświadczenie w obsłudze konkretnych materiałów, narzędzi i sprzętu Masz umiejętności manualne, jesteś sprawny fizycznie, pracujesz rzetelnie, samodzielnie i ostrożnie Zaangażowanie, niezawodność, praca zespołowa i elastyczność uzupełniają Twój profil Oczywiście nadajesz się do pracy na wysokościach, drabinach i ruszOferujemy : Zapewniamy : Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich Stawka godzinowa 13,00 Euro (Wschód) lub 13,30 Euro (Zachód i Berlin) Płatne zakwaterowanie Dodatki świąteczne i urlopowe Na życzenie wypłata tygodniówek
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych