Pracownik Personelu Sprzątającego - Kluczbork
CLAR SYSTEM
Kluczbork, Opolskie
7 d. temu
source : Lento.pl

Jesteśmy firmą świadczącą usługi porządkowo - czystościowe oraz ochrony osób i mienia. Działamy na rynku od 12 lat i możemy poszczycić się zaufaniem blisko 500 klientów na terenie całego kraju, z którymi współpracujemy w ramach umów stałych.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko : Pracownik personelu sprzątającego Miejsce pracy : kluczbork Zakres pracy : - sprzątanie zaplecza technicznego, toalet, korytarzy, pomieszczeń socjalnych i biur, ·sprzątanie terenu zewnętrznego w tym zamiatanie, koszenie, odśnieżanie, prace sprzątające wewnątrz hali produkcyjnej, -

obsługa maszyny sprzątającej, Wymagania : - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności · doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, · chęć do pracy, solidność i sumienność.

Oferujemy : · stabilne zatrudnienie, · wypłatę wynagrodzenia do dnia 10 następnego miesiąca. Kontakt : CLAR SYSTEM Telefon : 660-567-125

Step 2
Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku