Sprzedawca - Sklepy Komfort S.A. - Wrocław
Sklepy Komfort SA
Wrocław, Dolnośląskie
6 d. temu
source : Lento.pl

Sklepy Komfort S.A. - to miejsce, gdzie od ponad ćwierć wieku, w 160 sklepach kreujemy świat wnętrzarski zgodnie z najnowszymi trendami.

Naszym priorytetem jest podążanie za potrzebami klientów, dlatego chcemy być w Waszych domach kompleksowo. Wdrażamy nowe rozwiązania - poszerzając asortyment o drzwi, wyposażenie łazienek, kuchni oraz dodatki aranżacyjne - tak, by tworzyć wyjątkowe wnętrza.

Sprzedawca - Doradca Klienta Wrocław ul. Krzywoustego 110-118 / 120 Mamy dla Ciebie : - Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - Kartę Sportową oraz Opiekę Medyczną - na preferencyjnych warunkach - Realną szansę rozwoju w ramach ścieżki kariery - Udział w profesjonalnych programach szkoleniowych - Wsparcie mentora podczas okresu wdrożenia - Rabat pracowniczy 20% - na produkty z naszej oferty - Udział w eventach - jak np.

Bussiness Run - Konkursy sprzedażowe - Bony świąteczne Możesz realizować się w : - Profesjonalnym doradztwie i kompleksowej obsłudze klienta - Osiąganiu celów sprzedażowych - Współtworzeniu wizerunku firmy - Działaniach związanych z obsługą dokumentacji sprzedażowej i posprzedażowej - Doskonaleniu swoich zdolności aranżacyjnych - Budowaniu partnerskich relacji w zespole Podejmij wyzwanie, jeśli masz : - Chęć stać się ekspertem sprzedaży - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Nastawienie na cel oraz skuteczność w działaniu - Sprawność w organizowaniu swoich zadań - Umiejętność obsługi komputera - Smykałkę do aranżowania wnętrz

Zgłoś tę pracę
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku