Specjalista ds. sprzedaży (ubezpieczenia i bankowość)
COMARCH
Katowice, Polska
6 d. temu

W ramach rozwoju naszej działalności w zakresie usług finansowych, poszukujemy Business Development Managera, który dołączy do naszego biura w Krakowie.

Oferujemy pracę z największymi graczami rynku bankowości i ubezpieczeń w kraju i za granicą. Jeżeli szukasz stanowiska, które spełni Twoje ambicje, gdzie Twoja motywacja i zaangażowanie zostaną nagrodzone dołącz do nas.

PROFIL PRACOWNIKA

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w sprzedaży kompleksowych rozwiązań informatycznych poparte sukcesami
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem
  • Doskonałe zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość rynku oraz trendów IT
  • Umiejętność analizy wymagań i potrzeb klienta
  • Motywacja do rozwoju
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów
  • Dyspozycyjność
  • TWOJE ZADANIA

  • Sprzedaż rozwiązań IT do zespołu Financial Services
  • Pozyskiwanie klientów i budowanie silnych relacji biznesowych
  • Bezpośrednia bieżąca obsługa i nadzór wybranej grupy kluczowych klientów (analiza potrzeb, badanie rynku, negocjacje, opieka posprzedażowa)
  • Udział w konferencjach branżowych
  • Przygotowywanie prezentacji i ofert handlowych
  • Raportowanie działań handlowych
  • DLA CIEBIE

  • Duże możliwości rozwoju w globalnej sprzedaży IT - indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
  • Współpraca z doświadczonymi specjalistami i możliwość kontaktu z najnowszymi trendami IT (rozwiązania informatyczne dla instytucji finansowych)
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Udogodnienia dla rowerzystów (stojaki, szatnie, rowerownie, stacja naprawcza), a dla tych, co do pracy docierają samochodem naziemny i podziemny parking
  • Bezpośrednio na naszym kampusie : centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
  • Zgłoś tę pracę