Senior Unity Developer
Stribog Games Sp. zo.o.
Kraków, Poland
1 d. temu
source : Bulldogjob

Technologie i umiejętności :

Praca zdalna : Twoje zadania :

Twoje zadania :

  • Współtworzenie gry Gemstone Legends z użyciem Unity
  • Doskonalenie produktu przy współpracy z zespołem developerów, grafików, designerów
  • Wspomaganie procesu projektowania nowych gier
  • Mentorowanie mniej doświadczonych programistów
  • Dbanie o architekturę tworzonej aplikacji
  • Wsparcie innych zespołów we współtworzeniu standardów technologicznych w firmie
  • Kogo szukamy? :

  • Bardzo dobra znajomość silnika i edytora Unity
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Doświadczenie w tworzeniu gier na platformy mobilne
  • Znajomość wzorców projektowych oraz architektury gier
  • Umiejętność optymalizacji algorytmów i kodu
  • Umiejętność organizacji pracy oraz komunikacji w zespole
  • Doświadczenie w ocenie stopnia skomplikowania zadań oraz szacowaniu czasu potrzebnego na wykonanie
  • Opis projektu :

    Gemstone Legends jest grą z gatunku RPG z elementami Puzzle. Osadzona w klimacie fantasy, opiera się na kolekcjonowaniu i ulepszaniu Bohaterów.

    Rozbudowany system ekwipunku, ogromna pula zróżnicowanych postaci oraz rozwinięty system specjalnych umiejętności pozwala każdemu dopasować drużynę pod swój styl gry.

    Gemstone Legends oferuje możliwość jednoczenia się w Gildie i wspólnej walki z potężnymi Bestiami, a walki na Arenie pozwalają zmierzyć się graczom w drodze po prestiżowe miejsca w rankingach.

    Co nas wyróżnia?

  • Specjalni towarzysze podróży - Smoki.
  • Ręcznie rysowani, drobiazgowo animowani, unikatowi Bohaterowie.
  • Możliwość eksploracji rozbudowanego świata, pełnego zróżnicowanych map, w którym to gracz wybiera swoją drogę do celu.
  • Unikatowy system łączenia klocków.
  • Sprawdź, czy podołasz wyzwaniu!