Młodszy monter/ monterka Lekka praca od zaraz!Wyższa stawka + benefity
Randstad Polska
Stryków, Polska
1 d. temu

Oferta lekkiej pracy w Strykowie czeka na Ciebie! Dołącz do zgranego

zespołu i ciesz się z darmowego dojazdu, bardzo atrakcyjnego

wynagrodzenia oraz zatrudnienia na dłużej. Aktualnie klient wprowadził

duże podwyżki wynagrodzenia. Nie zwlekaj !

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij sms o treści MONTAŻ na numer 663984465 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Miejsce pracy Stryków

oferujemy

Stawkę 20,50 / godz brutto a po 3 miesiącach podwyżka 21 / godz brutto

Premie frekwencyjną 10 % zasadniczego wynagrodzenia

Dodatek za pracę w nocy 5 złoty do każdej przepracowanej godziny

Dofinansowanie do posiłków 8 złoty dziennie

Pracę siedząco-stojącą

Umowę o pracę tymczasową ( składkę ZUS + płatne urlopy i możliwość szybkiego przejścia na firmę

Premie roczną

darmowy transport pracowniczy Łódź (wszystkie dzielnice), Zgierz, Głowno, Łowicz, Brzeziny, Ozorków, Łęczyca, Aleksandrów Łódzki, Koluszki

pakiet benefitów : opieka medyczna, karta sportowa, bilety do kina w niższej cenie i inne

bezpłatny parking pod zakładem

zadania

  • wizualna kontrola jakości
  • montaż elementów
  • oczekujemy

  • gotowości do pracy od zaraz w systemie 3-zmianowym : 6 -14 -22
  • Agencja zatrudnienia nr wpisu 47