główna/y księgowa/y
Randstad
Tczew, Pomorskie
5 d. temu

job description

Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale księgowym i chciał(a)byś rozwijać się w tym obszarze w stabilnej firmie to ta oferta jest właśnie dla Ciebie.

oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość korzystania z dodatkowych szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • realne perspektywy rozwoju
  • zadania

  • nadzór nad prowadzeniem księgi głównej przedsiębiorstwa i podmiotów powiązanych
  • naliczanie i raportowanie zobowiązań podatkowych
  • kontakt z urzędami i instytucjami zewnętrznymi
  • nadzór rachunkowo-merytoryczny nad procesami Spółki i podmiotów powiązanych
  • okresowe raportowanie do przełożonych
  • optymalizacja i usprawnianie procesów
  • oczekujemy

  • minimum 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • bardzo dobrej znajomości zasad rachunkowości, przepisów prawa podatkowego
  • biegłej znajomości programów biurowych Office, w szczególności Excel
  • doświadczenia w pracy z systemami klasy ERP
  • znajomości Microsoft Dynamics Navision - mile widziane
  • zdolności analityczne, zorganizowanie i dbałość o szczegóły
  • Aplikuj
    Dodaj do ulubionych
    Usuń z ulubionych