Malarz 14.50€/godz+ dieta 6.50€ netto/godz NIEMCY - Stuttgart , Ulm , Augsburg, Monachium Frankfurt/M., Niemcy
Rekrutacja-Kozow
Wroclaw, Poland
3 d. temu
source : europa.jobs

ZADANIA : Prace Wstepne ,Prace Malarskie, Wykonczenia , Montaz Plyt R-G. WYMAGANIA REKRUTACYJNE : niemiecki komunikatywny + kilkuletnie doswiadczenie w branzy, auto do wyjazdu nie jest wymagane.

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.Oferujemy : MALARZE BUDOWLANI - PRACA - NIEMCY. Niemiecki Pracodawca poszukuje Malarzy Budowlanych.

Zatrudnienie od 11.11.2019, 18.11.2019 i w kolejnych Tygodniach. PRACODAWCA : Niemiecka Agencja Pracy. Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

OFERTA PRACY dla SAMODZIELNYCH MALARZY i TEAMOW DWUOSOBOWYCH. STAWKA : Dla Malarzy z zawodem lub listem Czeladniczym 14.

50 euro brutto / godz.+ dieta 6.50 euro netto za godz. STAWKA : dla Malarzy z Doswiadczeniem bez zawodu i listu Czeladniczego 14.

00 EUR brutto / godz. + Dieta 5,00 EUR netto za godz. wypracowaną. Pracodawca organizuje Zakwaterowanie. Kwatere opłaca Pracownik.

Report this job

Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych