Młodszy specjalista ds. posprzedażowej obsługi klienta
Grupa Warta
mazowieckie Warszawa Polska
32 d. temu

Opis stanowiska

  • prowadzenie korespondencji z klientami,
  • archiwizacja dokumentów,
  • współpraca z siecią sprzedaży w ramach posprzedażowej obsługi klienta,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w zespole,
  • obsługa wewnętrznych aplikacji oraz systemów informatycznych,
  • automatyzacja procesów obsługowych.
  • Wymagania

  • wykształcenie wyższe, bądź w trakcie studiów,
  • doświadczenie w pracy administracyjno-biurowej,
  • doświadczenie w pracy w branży ubezpieczeniowej będzie dodatkowym atutem,
  • znajomość programu Microsoft Word na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym,
  • dobra komunikacja oraz otwartość w relacjach z innymi,
  • zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
  • dokładność i skrupulatność.
  • Oferujemy

  • pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • współpracę w ramach umowy zlecenia,
  • pracę w dobrej atmosferze i w młodym, zgranym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Aplikuj
    Klikając na "Continue ", zgadzasz się, że neuvoo gromadzi i przetwarza Twoje dane osobowe, które dostarczyłeś w tym formularzu, aby utworzyć neuvoo konto i zapisać się na nasze alerty e-mail, zgodnie z naszymi Polityka prywatności . Użytkownik może wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, wykonując czynności .