Elektryk budowlany lub grupa (Belgia)
Impact Poland Sp. z o.o.
Gdańsk, Pomorskie
1 d. temu
source : Lento.pl

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko : Elektryk budowlany lub grupa (Belgia) Opis stanowiska : Montaż instalacji elektrycznych w budynkach użyteczności publicznej : szkołach, szpitalach, supermarketach, Rozprowadzanie kabli elektrycznych, Instalowanie świateł, Instalowanie systemów wykrywania pożaru, Instalowanie alarmów bezpieczeństwa, Montaż szaf sterowniczych i elektrycznych, Praca zgodnie z planami technicznymi / elektrycznymi Składanie sprzętu elektrycznego, Praca zgodnie z ogólnymi zasadami bezpieczeństwa Wymagania : Komunikatywny angielski Kilka lat doświadczenia jako elektryk Elastyczność i dobre tempo pracy Certyfikat VCA dodatkowy atut Własny samochód będzie dodatkowym atutem Oferujemy : W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej W pełni umeblowane zakwaterowanie -

pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień Zwrot kosztów transportu do belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach Premię na zakończenie roku -

8,33% wynagrodzenia rocznego brutto Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto Zasiłek rodzinny na każde dziecko Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania) Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez Impact Poland Sp.

z o.o. z siedzibą w Gdańsku, Wały Piastowskie 1,80-958 do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z Rozporządzeniem PE i RE 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom związanym z Impact Poland Sp.

z o.o. oraz potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesem rekrutacji Certyfikat KRAZ 275

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku