Pilne !! Praca na myjkach
Perspektiva
Bydgoszcz, PL
‎22 godz. temu
source : Europa.jobs

Firma PERSPEKTIVA (Nr certyfikatu agencji zatrudnienia 11281) dla swoich partnerów w Holandii pilnie poszukujemy osób do pracy przy na myjkach w zakładach recyclingu produktów mięsnych i spożywczych w okolicach Eindhoven.

Opis stanowiska : Praca polega na czyszczeniu samochodów- kontenerów myjką ciśnieniową w zakładzie recyklingu produktów mięsnych i spożywczych.

Co oferujemy?-zatrudnienie na warunkach holenderskich u sprawdzonego pracodawcy z możliwością długoterminowej współpracy.

 • wypłaty w wysokości 1 600 - 2 000 euro netto na cztery tygodnie po odliczeniu wszystkich kosztów- wypłaty w cyklach co cztery tygodnie (13wypłat w roku) z możliwością cotygodniowych zaliczek,- samochód służbowy,- zapewnione zakwaterowanie -24 dni płatnego urlopu w roku-100 % płatnego chorobowego-Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej-osobom, które nigdy nie pracowały w Holandii załatwiamy wszelkie formalnościCzego oczekujemy?
 • prawa jazdy kat. B,- chęci do pracy,- chęci długoterminowej współpracy,- doświadczenia na podobnym stanowisku lub w pracach w zakładach mięsnych na roli lub gospodarstwieWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez firmę Perspektiva (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.
 • Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016 / 679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.

  w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95 / 46 / WE (RODO)).

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku