Specjalista ds. systemów informatycznych
Grupa Barlinek
Barlinek, PL
6 d. temu

Oferujemy :

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • system premiowy oparty na zarządzaniu przez cele,
  • pracę w nowoczesnym, zmodernizowanym zakładzie pracy,
  • pracę w doświadczonym zespole,
  • możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego, wraz z opcją ubezpieczenia bliskich oraz do Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej.
  • Zakres obowiązków :

  • obsługa zgłoszeń w ramach 1 linii wsparcia (komputery, peryferia, sieć, telefonia),
  • współpraca z zespołami 2 i 3 linii wsparcia wewnątrz Pionu IT,
  • diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,
  • instalacja, konfiguracja, przygotowanie sprzętu teleinformatycznego dla pracowników,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania na komputerach użytkowników,
  • wsparcie w administrowaniu środowiskiem serwerowym i sieciowym,
  • wsparcie w zarządzaniu kontami użytkowników i komputerów w AD.
  • Wymagania :

  • bardzo dobra znajomość środowiska sieci LAN,
  • doświadczenie w administrowaniu systemami serwerowymi opartych o Windows,
  • podstawowa znajomość wirtualizacji HyperV,
  • podstawowa znajomość systemów VoIP,
  • mile widziana znajomość systemów Linux,
  • otwartość na poszukiwanie rozwiązań,
  • komunikatywność i otwartość na pracę w zespole,
  • prawo jazdy kat. B.
  • Zgłoś tę pracę