Hostessa - Tancerka - Wysokie ZAROBKI!!!
Hotel Soffie
Opole, Opolskie
3 d. temu
source : Lento.pl

Największy i najbardziej ekskluzywny lokal na Opolszczyźnie - Club SOFFIE zaprasza do współpracy Panie na stanowisku tancerki Pole Dance, gwarantujemy realne wysokie zarobki!!! Zapewniamy podstawę weekendową w wysokości 350 zł + prowizje z promocji barowych, za każdą noc (piątek / sobotę i sobotę / niedzielę) Twoje pieniążki z tańców bądź prowizji barowych wypłacane są natychmiast po zakończonej pracy.

Z pewnością wyjedziesz od nas zadowolona i usatysfakcjonowana w kwestii finansowej. Ponadto zapewniamy bezpłatne zakwaterowanie, a grafik ustalamy indywidualnie dostosowując go do Twojej dyspozycyjności.

Brak Ci doświadczenia? Nic nie szkodzi... Możesz niezobowiązująco przyjechać , spróbować, u nas znajdą się osoby które pomogą Ci zaaklimatyzować się i poznać nowe miejsce.

Jeśli masz jakieś pytania zadzwoń , nic nie tracisz, a możesz tylko zyskać. Wymagania : - miła aparycja - atrakcyjny wygląd - umiejętność pracy w zespole - wiek 18- 40 Kontakt : tel : 507-415-643

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku