Twoje wymarzone stanowisko w digital marketingu :)
Cube Group
Warsaw, Mazowieckie
‎2 godz. temu
 • Jeśli wśród naszych ofert dostępnych tutaj, nie widzisz aktualnie nic dla siebie, napisz nam, jakie masz kompetencje digital marketingowe i co chciałbyś robić w naszej agencji (może jesteś specjalistą, który marzy o zostaniu liderem zespołu?
 • a może marzysz o obsłudze konkretnych klientów? może chciałbyś dostać własny projekt z konkretnego obszaru digital marketingu?

  jeśli będziemy mieli taką rekrutację lub możliwość stworzenia takiego stanowiska, odezwiemy się do CIebie : )

  SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE, JEŻELI...

 • NAPRAWDĘ pasjonujesz się digital marketingiem i masz za sobą doświadczenie w tym obszarze.
 • OFERUJEMY :

 • Rozwój u lidera digital marketingu obsługującego TOP marki polskie i międzynarodowe dla przykładu to my promujemy w internecie konta bankowe Credit Agricole razem z Dawidem Podsiadło, Vectrę z Cezarym Pazurą, a gdy znajdujesz kod rabatowy na zakupy w dobrych sklepach internetowych, to najprawdopodobniej jest on dostarczony właśnie przez nas i naszych Klientów
 • Przestrzeń do rozwoju i realizacji własnych inicjatyw digital oraz współpraca z ekspertami z różnych obszarów (m.in. Strategia, Client Service - to oni koordynują wszystkie działania dla Klientów, Analityka, Programmatic, Content Marketing, E-mail, Afiliacja);
 • Przyjazne środowisko pracy oraz zespół, dla którego branża internetowa i digital marketing to prawdziwa pasja ;
 • Praca u nas jest możliwa z biura w WARSZAWIE, rozpatrujemy również współpracę z Gdańska lub zdalną : )
 • WARSZAWA biuro na Mokotowie . Daleko od Mordoru. Dog-friendly office, u nas w biurze pogłaszczesz psa naszego CTO Fafika obaj co dzień są na miejscu (możesz też przyprowadzić swojego ).

  Lubisz na chwilę dotlenić się spacer po parku w trakcie przerwy? Załatwione jesteśmy blisko zieleni (m.in. Park Dreszera oraz Skwer im.

  Małkowskich). W pobliżu mamy piekarnie-cukiernię, aptekę i jedzonko : zjesz na miejscu np. w Thai Long (nasz Dział SEM & Social poleca), Bistro Olkuska (Dział Strategii, Grafiki i PR zachwycają się jedzeniem, winem i mega przytulną atmosferą)).

  A jak lubisz produkty eko, to mamy też taki hicior w pobliżu jak najprawdziwszy bazar Bazar Olkuska, czego tam nie ma!

 • GDAŃSK biuro obok Dworca Głównego, Zieleniak . Tu stacjonują 3 nasze działy i nasza warszawska ekipa trochę im zazdrości Morza na co dzień ;
 • I tego, że wieczorem mogą przybić piątkę z Neptunem na Starówce, pospacerować wzdłuż Motławy (tak jak za każdym razem podczas pobytu tam robi to nasz COO Czarek) czy wsunąć gofra na molo w Sopocie : ) Jeśli wybierasz pracę w Warszawie, też możesz czasem popracować zdalnie z biura w Gdańsku : )

 • Last but not least : wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia - umowa B2B lub umowa o pracę, benefity : opieka medyczna (Enel-Med) i / lub Benefit Multisport;
 • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy; 2 dni zdalne w miesiącu (obecnie w trakcie pandemii pracujemy zdalnie)

  DOŁĄCZ DO NAS!

  Zgłoś tę pracę
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Aplikuj
  Mój adres email
  Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
  Kontynuuj
  Formularz wniosku