Elektryk, Energetyk
Galileum sp. z o.o.
mazowieckie, Polska
‎11 godz. temu
source : Praca

GALILEUM to ogólnopolski ośrodek szkoleniowy. Naszym atutem jest kompetentna kadra dydaktyczna oraz oddziały w każdym województwie.

Dzięki nim możemy podjąć się organizacji szkolenia już w czasie do 24h od zgłoszenia. Dzięki naszej pomocy już tak wiele osób z całej Polski mogło m.

in. zdobyć uprawnienia elektryczne, UDT oraz wziąć udział w innych profesjonalnie przygotowanych szkoleniach. Nasze kursy elektryczne, energetyczne, gazowe czy obsługi wózków widłowych cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród fachowców z całej Polski.

Wyróżnia nas nie tylko kompleksowa oferta, ale również profesjonalizm, rzetelność i terminowość. Podchodzimy bardzo poważnie do wykonywanej pracy, co zostało juz docenione przez wiele firm korzystających z naszej oferty szkoleń zamkniętych.

Zapraszamy do współpracy w ramach prowadzonej przez nas działalności certyfikacyjnej, doradczej i rzeczoznawczej.

Zatrudnimy dyspozycyjnych inżynierów o stażu pracy powyżej 5 lat, o specjalności elektryk, energetyk (ciepłownik), gazownik z regionu całego kraju.

Celem zatrudnionych osób będzie prowadzenie szkoleń w ww. tematyce i ewentualne przystąpienie do prac w komisji kwalifikacyjnej powołanej przez Prezesa URE.

Gwarantujemy zatrudnienie na zasadach obopólnego porozumienia.

Aplikuj
Dodaj do ulubionych
Usuń z ulubionych
Aplikuj
Mój adres email
Klikając przycisk "Kontynuuj", wyrażam zgodę neuvoo na przetwarzanie moich danych i wysyłanie powiadomień e-mailem, zgodnie z zasadami przedstawionymi przez neuvoo. W każdej chwili mogę wycofać moją zgodę lub zrezygnować z subskrypcji.
Kontynuuj
Formularz wniosku